RU

Могильов розповів про пошуки сумки з грошима

24.03.2011, 16:50

У Києві проводиться операція "Перехоплення" - міліція шукає викрадену сумку з грошима. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

"У нас є заява, за словами постраждалих, у них забрали сумку з великою сумою грошей і сховалися на автомобілі. Щиро кажучи, багато виникає питань, тому що сховатися о 12 годин дня на автомобілі у центрі Києва, по вулиці Володимирській, досить проблематично. Але могло бути і таке, тому будемо перевіряти", - зазначив А.Могильов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Міністра, у таких випадках вводиться планова операція перехоплення, суть якої полягає у тому, що основні автомобільні шляхи від точки, де стався випадок, перекриваються нарядами міліції, орієнтованими на виявлення конкретного автомобіля або людей. "Це планова операція", - наголосив він.

А.Могильов не став уточнювати, яка сума була у викраденій сумці. "Я вам зараз назву, яку суму вони заявляють, а вона не підтвердиться. Тому не буду", - наголосив він.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини