RU

Могильов про інцидент під Одесою: Можливо, зробили щось не так

30.09.2011, 15:22

У МВС буде проведено службове розслідування за фактом загибелі співробітників міліції під час операції із затримання злочинців в Одеській області. Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"У нас з кожного випадку загибелі співробітника проводиться службове розслідування, і треба ставити точки над "і" в кожному випадку. Можливо, хтось щось зробив не так", - сказав він. Також Могильов зазначив, що з кожного подібного випадку робляться висновки з метою недопущення надалі подібних ситуацій.

Відповідаючи на питання журналістів, він також повідомив, що сім'ям загиблих буде виплачено допомогу. Могильов нагадав, що, згідно із законом, у разі загибелі співробітника міліції при виконанні своїх обов'язків виплачується допомога в розмірі окладу за десять років. "Така допомога буде виплачена", - сказав він.

Він також зазначив, що якщо будь-хто з поранених співробітників міліції отримає групу інвалідності, в залежності від ступеню, йому буде виплачено компенсацію в розмірі трирічного або п'ятирічного окладу.

Нагадаємо, в Одеській області внаслідок спроби затримати особливо небезпечного злочинця загинули двоє співробітників міліції, ще четверо отримали поранення.

Анатолій Могильов: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини