RU

Могильов наказав поліпшувати імідж міліції

23.04.2010, 12:55

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов закликав підлеглих співпрацювати з пресою і бути максимально відкритими. Серед пріоритетів відомства - створення позитивної думки про міліцію. Про це він заявив під час розширеної колегії МВС у Києві.

"Ви повинні бути максимально відкритими для преси. Будь-який гідний уваги факт має освітлюватися у пресі. Чим більше міліція мовчить, тим більше це обростає чутками", - наголосив Міністр, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

А.Могильов також озвучив основні напрями діяльності МВС. Зокрема, за його словами, пріоритетами є реєстрація, профілактика, виявлення і розкриття злочинів, ефективне слідство і дізнання, безпека на дорогах, надання послуг населенню, створення позитивної громадської думки про міліцію, а також освіта і дисципліна особового складу.

Слід зазначити, що представникам ЗМІ не дали змоги бути присутніми під час проведення колегії. Після вступного слова глава МВС і показу короткого фільму про злочинність в Україні журналістів попросили залишити зал.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини