RU

Могильов хоче скоротити міліцію

30.09.2010, 15:45

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов пропонує скоротити особовий склад на третину, що, за його словами, дасть змогу збільшити заробітну плату співробітників міліції. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Могильов наголосив, що, враховуючи складне економічне становище в країні, великого збільшення бюджету МВС не отримає. "Враховуючи, що наразі ми отримуємо тільки 40% від того, що необхідно міліції для нормальної роботи, збільшити бюджет у 2,5 раза нам ніхто не дозволить і таких грошей у країні природно немає. Тому треба вийти з тих фінансів, які є у нас зараз. Це можна буде зробити тільки таким чином, якщо ми скоротимо чисельність нашої міліції і на скороченій чисельності міліції ми зможемо зробити нормальну заробітну плату, нормальну мотивацію роботи співробітників міліції", - сказав він.

А.Могильов наголосив, що таке скорочення необхідно провести поетапно, оскільки саме по собі скорочення потребує чималих фінансових витрат. Зокрема звільнення співробітника потребує вихідної допомоги. "З мого погляду, необхідно поетапно провести скорочення особового складу міліції, десь тисяч до 200. 300 зараз, до 200 скоротити приблизно треба. Мета одна - для того, щоб у нас був працівник міліції, що має високу заробітну плату, щоб робота у міліції стала престижною через її заробітну плату і наш працівник міліції мав велику соціальну захищеність, як у всьому світі", - наголосив А.Могильов.

Він наголосив, що тільки в такому випадку можна буде говорити про якісний конкурсний відбір співробітників міліції. А.Могильов також уточнив, що таке поетапне скорочення може бути проведено протягом 3-5 років.

Анатолій Могильов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини