RU

МНС не піде з Лозової, доки не утилізує всі боєприпаси

09.08.2010, 14:05

Через тиждень у Лозовій підрозділ МНС почне сортувати боєприпаси для їх подальшої утилізації. Про це повідомив сьогодні в коментарі журналістам заступник Міністра з питань надзвичайних ситуацій Віталій Романченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Романченко відмітив: "Я був у Лозовій в суботу разом з Міністром оборони Єжелем. Прийняте рішення і вже готовий проект постанови Кабінету Міністрів про те, що з цього тижня починається перехід туди підрозділу МНС, 150 осіб заходять на цей об'єкт, розміщуються для того, щоб з наступного тижня почати розбирання місць вибухів і складання залишків боєприпасів для їх подальшої утилізації".

Він також відзначив, що утилізувати боєприпаси планується за два роки. Підрозділ МНС весь цей час буде знаходитися у Лозовій. При цьому бійці підрозділу будуть змінюватись за допомогою ротації. "Доки не закінчимо роботу, не підемо", - додав він.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України виділив перші 22 млн.грн. на розмінування території 61-го арсеналу Південного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ у Лозовій. Саперні роботи почнуться, щойно на території військової частини буде встановлено повний контроль над пожежною безпекою.

Раніше Президент України Віктор Янукович звернувся до Прем'єр-міністра Миколи Азарова з пропозицією виділити всі необхідні кошти для посилення безпеки зберігання боєприпасів на складах у Лозовій Харківської області.

На думку директора військових програм Центру Разумкова Миколи Сунгуровського, ситуація на військовому арсеналі в Лозовій загрозлива.


Лісові пожежі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини