RU

МНС готується до підтоплення на півдні країни

06.04.2010, 16:40

У районі Бузько-Донецького басейну введено підвищений режим готовності МНС у зв'язку із загрозою підтоплень. Про це повідомив на брифінгу Міністр з питань надзвичайних ситуацій і справ захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Нестор Шуфрич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Н.Шуфрич зазначив, що на сьогодні найбільшу стурбованість МНС викликає ситуація на півдні країни. "Незважаючи на те, що нам були дані оптимістичні прогнози за рівнем води у Дунаї, ми сьогодні повинні враховувати концентрацію води на території Румунії, особливо на території Карпатських гір з боку румунських колег", - зазначив Міністр.

У зв'язку з цим він заявив, що сьогодні МНС приведено у режим підвищеної готовності до реагування на підняття рівня води в 7-ому оперативному округу, який включає Бузько-Донецький басейн. "Незважаючи на те, що рівень води там може бути вище попередніх прогнозів, сил, які там сконцентровані, досить для того, щоб у разі потреби допомогти населенню під час збільшення рівня води", - наголосив він.

Погода: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини