RU

Митрополиту Володимиру поставили кардіостимулятор

11.07.2012, 15:20
Митрополиту Володимиру поставили кардіостимулятор - Фото
Митрополит Володимир
Митрополиту Київському і всієї України Володимиру (Сабодану) встановили кардіостимулятор. Рішення про встановлення після планового обстеження в Інституті серцево-судинної кардіохірургії ім. Амосова прийняв консиліум українських кардіологів.

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ МП, Володимиру встановили кардіостимулятор, безкоштовно наданий Академією медичних наук України.

"Блаженніший Владика подякував президенту АМН України Андрію Михайловичу Сердюку за турботу, але відзначивши, що зараз в Україні є багато таких хворих, які не мають коштів на придбання медичного обладнання, передав свої власні кошти і архіпастирське благословення на проведення такої ж життєво необхідної операції для тих хворих, які негайно потребують її, але не мають фінансової можливості", - йдеться в повідомленні.

Митрополит Володимир добре себе почуває й передає своє благословення і подяку всім, хто підносить молитви за його здоров'я. Через кілька днів очікується повернення митрополита в його резиденцію в Свято-Пантелеймонівському монастирі Києва.

Нагадаємо, два місяці тому голову Української православної церкви Московського патріархату митрополита Володимира (Сабодана) виписали з  кліники "Оберіг", де він проходив лікування і реабілітацію.

Володимир був госпіталізований 30 жовтня минулого року року у важкому стані, який потребує тривалого лікування, у зв'язку з ускладненнями, що виникли на тлі основного захворювання - хвороби Паркінсона.

Досьє на митрополита Володимира
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини