RU

Митрополит Володимир - синоду: Служіть людям і відкиньте гординю

08.02.2012, 11:45
Митрополит Володимир - синоду: Служіть людям і відкиньте гординю - Фото
Митрополит Володимир
Розбрати в церкві неприпустимі, а самі служителі УПЦ не повинні забувати, що це вони служать людям, а не люди служать церкві. Про це заявив у своєму зверненні до священного синоду і керівництва УПЦ митрополит Київський і всієї України Володимир, предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату).

"Сердечно вітаю всіх з Днем пам'яті священномученика Володимира, митрополита Київського й Галицького, мого попередника на древній Київській кафедрі, який першим своєю кров'ю засвідчив вірність Христу і Його церкві в буремні роки безбожницькою свавілля", - пише Володимир, якого цитує прес-служба УПЦ МП .

Він зазначає, що церква переживає "нелегкий час", вона "покарана зовнішніми факторами нинішнього секулярного світу, її терзають і внутрішні розколи і чвари, які сіє серед віруючих" князь світу цього ".

"На жаль, до всіх цих негараздів додаються і внутрішні чвари, які жодним чином не сприяють цілям, які перед нами священнослужителями ставить Господь наш Ісус Христос: сіль перестає бути солоною, мамона випереджає Господа, двері в кошару часто закриті, а виноградарі ділять чужий урожай ", - пише Володимир, у якого в останні місяці спостерігаються серйозні проблеми зі здоров'ям.

Митрополит зазначив, що входить кілька місяців тому він увійшов "в той період життя, який псалмоспівець називає" праця і хвороба ". "Постійно відчуваю вашу молитовну підтримку, завдяки якій Господь підводить мене від "одра хвороби", - пише він.

"Однак життя триває. Рішенням священного синоду від 26 січня 2012 року на час хвороби тимчасово керуючим Київською єпархією призначений митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павло. Спасибі священному синоду за надану допомогу в управлінні Київською єпархією. Залишаю за собою право керуючого архієрея Київської кафедри", - підкреслив Володимир.

Крім того, митрополит нагадав синоду, що та форма управління церквою, яка була створена ним, довела свою ефективність. "Сподіваюся на те, що так буде і в майбутньому", - сказав він.

Митрополит доручив Павлу "бути старшим вікарієм міста Києва та Київської єпархії". "Рішення по Київській єпархії приймати колегіально з керівниками вікаріатства, подаючи на затвердження і підпис. Канцелярії Київської митрополії здійснять свої функції в звичайному режимі. Кореспонденцію та документи для ознайомлення та затвердження передавати через мого особистого секретаря", - доручив Володимир.

"Про одне молю у Бога: брати, нехай буде мир між вами і чужим для вас буде розбрат. Обов'язки свої виконуйте чесно, пам'ятаючи слова Христа: хто хоче між вами бути першим, хай буде вам слугою. Ніколи не забувайте, що не люди для нас, а ми - для людей. Пам'ятайте завжди, що не ми рятуємо церкву, а церкву рятує нас благодаттю і кров'ю свого Засновника і Спасителя нашого, і Господа Ісуса Христа. Живіть і дійте за Євангелієм, відкинувши фарисейську гординю ", - написав Володимир
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини