RU

Митрополит Володимир проти законодавчої заборони абортів

17.04.2012, 11:47
Митрополит Володимир проти законодавчої заборони абортів - Фото
Митрополит Володимир вважає, що потрібно впливати словом і серцем, а не законом
Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир виступає проти законодавчої заборони абортів, оскільки вважає, що це призведе лише до того, що операції стануть таємними. Про це він заявив в інтерв'ю Першому національному.

Говорячи про те, як він ставиться до ініціативи на законодавчому рівні заборонити аборти, митрополит Володимир сказав: "Церква категорично відкидає можливість абортів ... і підкреслює, що це гріх, тому що вбивство. Що стосується церковного порозуміння, то це вбивство, яке обриває життя людині . Це не зовсім благополучно відбивається і на самій матері, яка допустила цей гріх. Але є й інші точки зору. Навряд чи слід аборти проповідувати, потрібно боротися проти них, і ця боротьба йде".

Відповідаючи на питання, чи потрібен закон, який заборонятиме аборти, голова УПЦ МП зазначив, що краще обійтися без закону, оскільки закон - це примус людини, а діяти потрібно словом, серцем, прикладами моралі й культури.

"Видати закон можна, але що цей закон дасть? ... Узаконювати це, на мою думку, не можна, тому що операції зроблять таємними, будуть калічити один одного, і не буде нікому ні від кого ні допомоги, ні напоумлення", - вважає митрополит Володимир .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини