RU

Мінцифра представила інструмент для бізнесу по роботі з персональними даними

24.02.2021, 15:27
Мінцифра представила інструмент для бізнесу по роботі з персональними даними - Фото
Фото: Міністерство цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації презентувало інструмент, який допоможе компаніям перевірити, чи дотримуються вони законодавства в сфері захисту персональних даних. Про це йдеться на сайті відомства.

Сервіс розроблений у формі тесту, результати якого можна отримати анонімно. Інструмент орієнтований на малий і середній бізнес. З його допомогою підприємці дізнаються, як поліпшити свою роботу в сфері захисту персональних даних і побудувати міцні і довірчі відносини з клієнтами, державою і бізнес-партнерами, йдеться в повідомленні.

Щоб скористатися інструментом, потрібно зайти на портал Дія.Бізнес за посиланням, вибрати тест відповідно до параметрів вашої організації і відповісти на питання щодо захисту персональних даних – це займе від 5 до 10 хвилин. На основі ваших відповідей програма сформує конкретний список рекомендацій, як поліпшити роботу вашого бізнесу.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Інструмент розроблений спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, ГО "Privacy HUB" і компанією "Юридичні інновації".

"Більше 70% компаній отримали додатковий прибуток, кращу ефективність та інвестиційну привабливість від посилення захисту приватності. Тому подбати про конфіденційність, а також гарантувати захист буде конкурентною перевагою", – зазначила заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини