RU

Мінцифра навчить українців цифровій грамотності через серіали

24.12.2019, 13:41
Мінцифра навчить українців цифровій грамотності через серіали - Фото
Фото: depositphotos.com

Міністерство цифрової трансформації навчить українців цифровій грамотності за допомогою формату серіалів. Про це повідомляє журналіст LIGA.net з презентації проекту Мінцифри.

Освітній проект стартує 21 січня з MVP (продукт, що передбачає зворотний зв'язок - ред.). Він буде складатися з трьох частин:

- базовий курс із цифрової грамотності;
- цифрова грамотність для вчителів;
- курс для батьків з онлайн-безпеки дітей.

У Мінцифрі зупинилися на форматі освітнього серіалу. Повідомляється, що українці "неохоче довіряють державі", але при цьому вірять ЛГД (лідерам громадської думки - ред.) і селебрітіс. Тому цих людей запросили "як героїв курсів".

Перший серіал буде складатися з 22 серій, для вчителів - з десяти серій, про цифрову безпеку для дітей - з 11 серій. Передбачається, що це будуть короткі серії по десять хвилин. Зараз матеріал відзнятий, відбувається його монтаж.

Серед заявлених "зірок" - Ольга Сумська, Руслан Ханумак, Надія Матвєєва і Марія Єфросиніна. Селебрітіс будуть запрошувати в гості експертів і ставити їм актуальні для українців питання (від самих же українців).

Також у відеоматеріали будуть вставляти покрокові інструкції. Наприклад, "що і як робити в інтернеті". Серіали виходитимуть українською мовою, але також будуть переклади на російську та мову жестів.

Читайте російською: Минцифра обучит украинцев цифровой грамотности через сериалы

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини