RU

Microsoft дозволить батькам блокувати Xbox дітей, якщо вони не зробили домашню роботу

11.12.2020, 16:58
Microsoft дозволить батькам блокувати Xbox дітей, якщо вони не зробили домашню роботу - Фото
Джерело: Xbox

Microsoft додає нові елементи управління екранним часом і купівлею ігор до мобільного застосунку Xbox Family Settings, йдеться на сайті компанії.

Поряд із поточною можливістю встановлювати і управляти кількістю часу, протягом якого діти можуть грати на своїй консолі Xbox, батьки тепер також можуть використовувати функцію "Призупинити екранний час", щоб тимчасово заблокувати обліковий запис як мотивацію завершити домашнє завдання або поспілкуватися з членами сім'ї.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Facebook: головні новини про технології

Блокування можна зняти в будь-який момент через застосунок або автоматично відключити в кінці дня. Якщо заблокований обліковий запис спробує зіграти у що-небудь, поки включене блокування, йому буде показано повідомлення, що інформує про те, що екранний час минув.

Microsoft також додає нові елементи управління покупками, які раніше були доступні безпосередньо на Xbox і ПК. Якщо в застосунку Xbox Family Settings включений параметр "Попросити купити", то коли дитина захоче щось встановити з Xbox Marketplace, його батьки будуть повідомлені про покупку і зможуть схвалити її. Без підтвердження діти зможуть зробити покупку за допомогою подарункової карти або балансу облікового запису, що залишився. Застосунок вже доступний для завантаження на Android і iOS.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини