RU

Меру Керчі погрожують розправою, - міліція Криму

02.08.2013, 14:22
Меру Керчі погрожують розправою, - міліція Криму - Фото
Олег Осадчий (фото - kerch.fm)
Міліція Криму відкрила кримінальне провадження за фактом погроз, що надійшли меру Керчі Олегу Осадчому. Про це заявила начальник сектору зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Криму Ольга Кондрашова.

За її інформацією, заява надійшла від одного зі співробітників керченської міськради. Заявник доклав роздруківки коментарів до статті у місцевому виданні "Вночі стріляли в мера Феодосії, він у реанімації", в яких містилися погрози на адресу Осадчого.

"Заява була прийнята і зареєстрована. Перевірка показала, що є ознаки конкретного складу злочину. Дійсно, мали місце прямі погрози конкретній посадовій особі. У рамках кримінального провадження проводиться розслідування", - сказала Кондрашова.

Вона також спростувала інформацію про те, що на співробітників керченського видання чинився тиск. "Дії співробітника, який відвідав видання, не виходили за рамки закону. Ні про який тиск мови бути не може. Якби надійшла заява про погрози на адресу будь-якої іншої особи, дії правоохоронців були б такими ж", - додала вона.

Нагадаємо, про кримінальне провадження за фактом погроз меру Керчі журналістам видання Керчь.ФМ повідомив співробітник карного розшуку, який відвідав редакцію. Він попросив видання видати міліції інформацію про всіх осіб, які залишили свої коментарі до даної статті, а також роздруківку всіх коментарів до статті і правила поведінки на сайті. Журналісти припустили, що таким чином виявляється тиск на редакцію.

За матеріалами Крим.Коментарі
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини