RU

Мер Донецька взявся за дороги

19.05.2010, 09:25

У 2010 році в Донецьку буде реконструйовано ряд автошляхів. Про це повідомив Донецький міський голова Олександр Лук’янченко.

"У рамках підготовки дорожньої інфраструктури Донецька до чемпіонату Євро-2012 планується реконструювати проспект Ілліча від вулиці Набережній до вулиці Постишева. І сьогодні ми працюємо над тим, щоб знайти найраціональніше рішення в цьому питанні і провести серйозні підготовчі роботи, які будуть пов'язані з оновленням фасадів будівель, що виходять на проспект", - повідомив О.Лук’янченко, якого цитує його офіційний сайт.

Водночас донецький мер зазначив, що всі зелені насадження, які є на цій ділянці проспекту Ілліча, також потребують замін.

За його словами, у 2010 році планується побудувати біля 13 км об'їзної дороги навколо Донецька від Червоноармійської траси через Куйбишевський, Кіровський, Петровський райони на Запорізьку трасу, щоб замкнути кільце навколо міста Донецька. Крім того, в планах мерії – будівництво транспортної розв'язки на перетині вул. Челюскінцев і пр-ту Таманський.

ЖКХ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини