RU

Імена Бандери і Шухевича виключили з тестів ЗНО-2013, - ЗМІ

23.01.2013, 16:06
Імена Бандери і Шухевича виключили з тестів ЗНО-2013, - ЗМІ - Фото
Мітинг на честь ОУН-УПА в Києві, жовтень 2009 р. (фото - ЕРА)
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вилучило імена лідера Організації українських націоналістів (ОУН) Степана Бандери і головнокомандуючого Українкою повстанської армії (УПА) Романа Шухевича з переліку історичних особистостей, яких потрібно знати для здачі незалежного оцінювання з історії України в 2013 році.

Як повідомляє ZIK, замість Бандери і Шухевича в тестах будуть згадуватися червоний командир часів Громадянської війни Микола Щорс та радянський партійний діяч Юрій Пятаков.

Відзначимо, новинкою зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2013 року стануть тести по світовій літературі. Як і раніше можна буде здавати тільки чотири предмети. Подавати документи абітурієнтам дозволяється не більше ніж у п'ять навчальних закладів. Реєстрація учасників ЗНО розпочалася 4 січня.

14 січня директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева заявила, що для належного проведення ЗНО у 2013 році держави поки не вистачає близько 37 млн.грн. Реєстрація учасників ЗНО розпочалася 4 січня і триватиме до 5 березня. Саме тестування розпочнеться 3 червня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини