Медведько згодний з Луценком: повернення 1990-х Україні не загрожує

09.10.2009, 15:59

Генпрокурор України Олександр Медведько згодний із заявою Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про те, що випадки рекомендованих вбивств, що частішали не

Генпрокурор України Олександр Медведько згодний із заявою Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про те, що випадки рекомендованих вбивств, що частішали не є свідченням надзвичайного сплеску злочинності. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Зараз з всією цією стріляниною, порівнюючи з 90-тими роками, я можу сказати, що це тиша. Безумовно, це жахливо, що у нас у столиці в торговому центрі розстріляли двох працівників міліції, розстріляли власника центру, але якщо порівнювати з 90-тими роками, зараз я не можу сказати, що є якийсь вибух, щось надзвичайне. Тому я підтримую Ю.Луценка у цьому висловлюванні", - сказав О.Медведько, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Генпрокурор вказав, що зараз значно скоротилася кількість умисних вбивств порівняно з періодом до 2000 року. За його словами, відсоток розкриття цих злочинів високий і більшість цих злочинів здійснюються на побутовому ґрунті.

Нагадаємо, недавні події з розбірками в одному з парків Києва, а також вбивство директора "4room" і двох його охоронців серед білого дня змусили суспільство говорити про повернення бурхливих 1990-х.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями