RU

Медведько згодний з Луценком: повернення 1990-х Україні не загрожує

09.10.2009, 15:59

Генпрокурор України Олександр Медведько згодний із заявою Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про те, що випадки рекомендованих вбивств, що частішали не є свідченням надзвичайного сплеску злочинності. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

"Зараз з всією цією стріляниною, порівнюючи з 90-тими роками, я можу сказати, що це тиша. Безумовно, це жахливо, що у нас у столиці в торговому центрі розстріляли двох працівників міліції, розстріляли власника центру, але якщо порівнювати з 90-тими роками, зараз я не можу сказати, що є якийсь вибух, щось надзвичайне. Тому я підтримую Ю.Луценка у цьому висловлюванні", - сказав О.Медведько, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Генпрокурор вказав, що зараз значно скоротилася кількість умисних вбивств порівняно з періодом до 2000 року. За його словами, відсоток розкриття цих злочинів високий і більшість цих злочинів здійснюються на побутовому ґрунті.

Нагадаємо, недавні події з розбірками в одному з парків Києва, а також вбивство директора "4room" і двох його охоронців серед білого дня змусили суспільство говорити про повернення бурхливих 1990-х.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини