RU

Медики не виключають поширення холери по Україні

09.06.2011, 11:50
Медики не виключають поширення холери по Україні - Фото
a2e31bc080e1fb59ade39cf516712277.jpg

Медики не виключають поширення холери по Україні

Лікарі не виключають масового поширення холери в інших регіонах, крім Донецької області, де і з'явилися перші хворі. Холероподобні вібріони знайшли у Дніпрі, а також у водоймищах Мелітополя і Бердянська.

"Під час потрапляння у воду за змогою широкого споживання цієї води, звичайно можливе широке поширення холери", - заявила завідувач лабораторії ОНИ Центральної СЕС МОЗ України Наталія Відайко, яку цитує ТСН.

Напередодні зареєстровано ще один випадок захворювання холерою у селищі Калініно Волновахського району Донецької області. Отже, загальна кількість хворих холерою - 16. З них - 15 у Маріуполі і 6 випадків виявлення носіїв вібріонів такого ж збудника у клінічно здорових осіб.

До ліквідації ЧС притягуються сили Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства внутрішніх справ, санітарно-епідеміологічних служб, Маріупольського і Ялтинського прикордонного застав, Маріупольського міськвиконкому, Маріупольського і Запорізького рибнагляду.

Фахівцями міський СЕС проводиться комплекс санітарно-гігієнічних і противоепідемічні заходи, здійснюється активне виявлення хворих гострими кишковими інфекціями і розладами шлунка.

Зазначимо, у Запорізькій області СЕС виявила вібріон холери у 13 місцях регіону, зокрема на території Запоріжжя, Мелітополя і Бердянська. Як повідомлялося раніше, медики встановили джерело спалаху холери у Маріуполі. Висновки санепідемстанції свідчать про те, що джерелом спалаху холери в Донецькій області стали каналізаційні стоки.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини