RU

Мазурок оголошений у розшук Інтерполом

10.10.2012, 14:26
Мазурок оголошений у розшук Інтерполом - Фото
0ddfaa6f19ee49e453a03a3f6b10e361.jpg
На сайті міжнародної поліції Інтерпол з'явилася інформація про розшук підозрюваного у вбивстві трьох охоронців в київському ТРЦ "Караван" Ярослава Мазурка.

На сайті Інтерполу в розділі "Розшукувані особистості" розміщені фотографії Ярослава Мазурка, дата і місце його народження, а також зріст, колір волосся і очей. Інтерпол уточнює, що Мазурок розшукується в Україні.

Нагадаємо, сьогодні міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко розповів, що в міліції немає інформацію, що Мазурок залишив територію України і його розшук проводиться по території нашої країни. "У цілому по державі оголошено розшук. Якщо у нас буде інформація, що ця людина зникла і виїхала в іншу державу, він буде оголошений через Інтерпол в міждержавний розшук", - сказав Захарченко.

Також Захарченко запевнив, що у МВС є повна впевненість, що злочин в "Каравані" скоїв саме Мазурок. "Пам'ятаєте, я першу заяву робив, що у нас є підозрюваний і ми проводимо низку експертиз, в тому числі експертизу ДНК, експертизу за відбитками пальців та інші. Після їх проведення, експерти зробили висновки стовідсоткові, що це саме та людина", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини