RU

Майже третина українців готові вийти на мітинги, - опитування

14.03.2013, 16:26
Майже третина українців готові вийти на мітинги, - опитування - Фото
Ірина Бекешкіна

Якби найближчим часом в Україні планувалися акції протесту, в них готові взяти участь 28% українців. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За даними соцопитування, проведеного фондом Демініціативи спільно з КМІС, 28% українців готові взяти участь у мітингах і демонстраціях. Не збираються виходити на вулиці з акціями протесту 59% опитаних. При цьому більшість українців - 57% - вважають політичну ситуацію в Україні напруженою, 17% називають її критичною, 18% - спокійною, 1% - благополучною.

Коментуючи результати дослідження, Бекешкіна зазначила, що 28% - це не так вже й мало. "Коли мова йде про необхідність наявності протестної більшості, я хочу нагадати про те, що, за нашими дослідженнями, у всіх подіях "помаранчевої революції", з урахуванням тих, хто приносив їжу і іноді виходив на мітинги, брали участь 15% громадян.

Нинішнє опитування було проведено у всіх областях України та АР Крим, було опитано 2037 респондентів віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,3%.

Досьє на Ірину Бекешкіну

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини