RU

Майже 20% українців цього року давали хабарі, - опитування

29.08.2013, 17:23
Майже 20% українців цього року давали хабарі, - опитування - Фото
Фото: mvs.gov.ua
За останній рік хабар давали 18,9% українців. Про це свідчать результати національного щомісячного дослідження Омнібус, проведеного компанією TNS в Україні в серпні.

На питання соціологів, чи доводилося вам за останні 12 місяців давати хабар, ствердно відповіли 18,9% респондентів. 71,1% дали негативну відповідь, 3,8% вагалися з відповіддю, а 6,2% взагалі відмовилися відповідати.

При цьому 77,6% респондентів тією чи іншою мірою визнають необхідність хабара. З них 28,2% вважають, що хабар потрібний завжди, і без нього в Україні нічого не можна вирішити. 24,3% визнали, що хабар потрібний в окремих випадках, а 25,1% сказали, що в окремих випадках без хабара можна обійтися. Ще 9,6% опитаних переконані в тому, що без хабара можна обійтися в більшості випадків. І тільки 12,8% відзначили, що хабар не потрібний взагалі.

70,1% респондентів вважають, що все, що відбувається в Україні, йде у неправильному напрямку.

Омнібус - різновид кількісного дослідження, яке щомісячно проводиться одночасно для декількох клієнтів на теми, що їх цікавлять, а також включає в себе постійний блок демографічних питань. Генеральну сукупність складає населення України віком від 16 до 75 років, вибіркову - 1200 респондентів щомісячно. Опитування проводиться методом інтерв'ю "віч-на-віч" на дому у респондентів. Похибка вибірки не перевищує 3%.

Хабарні скандали. Хто з українських VIPів попав під слідство
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини