RU

Мати Оксани Макар стала бізнесменом і просить грошей ще, - ЗМІ

13.03.2013, 16:06
Мати Оксани Макар стала бізнесменом і просить грошей ще, - ЗМІ - Фото
Тетяна Суровіцька (фото - tsn.ua)
Тетяна Суровіцька, мати загиблої рік тому в Миколаєві 18-річної Оксани Макар, після смерті дочки веде розкішний спосіб життя, хоча багато хто вважає, що вона повинна була б сама опинитися на лаві підсудних. Як з'ясувала програма Українські сенсації, Суровіцька купила собі квартиру і салон краси, але як і раніше просить благодійників надсилати їй гроші ще.

Рік тому Україну шокувала справу Макар. За нюансами стежили мільйони - співчуваючі убитій горем матері готові були судити негідників і молилися за здоров'я дівчини, присилаючи гроші на лікування згвалтованої і підпаленої Оксани.

Суровіцька отримала мільйони гривень пожертв. Як повідомляє ТСН, на полегшення мук дівчини мати не витратила ні копійки - все лікування оплатив благодійний фонд.

Оксана, яка, як з'ясувалося в ході слідства, "під наглядом матері" з 12-13 років вела статеве життя, не вижила. Її мучителі  отримали серйозний термін, один з них - довічне. Їхнім рідним - довічна ганьба. Суровіцька, судячи з чуток, стала бізнесменом. "Щонайменше, вона отримала мільйон. А ще ймовірніше - більше двох мільйонів", - стверджує миколаївський журналіст Анатолій Оніфрійчук.

По закінченні року з моменту трагедії українці захищають дівчину не так, як раніше. Тепер засуджують Суровіцьку. У річницю смерті дочки вона повідомила, що збирається народити ще одну дитину, тому  просить надсилати їй гроші.

Нагадаємо, керівник приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Миколаєві Олена Кабашна написала на Тетяну Суровіцьку заяву в міліцію, звинувативши її в примусі дочки до проституції. Було відкрито кримінальне провадження за кількома статтями, серед яких торгівля людьми, примус до статевих зв'язків і втягування в проституцію. Через кілька тижнів виробництво припинили, однак прокуратура вирішила поновити його через те, що не був знайдений і допитаний головний підозрюваний - Володимир Бреславський. Пізніше його нібито знайшли і поговорили. Але на цьому все завершилося.

Справа Оксани Макар
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини