RU

Мати Гонгадзе хоче провести приватну експертизу знайденого черепа

16.09.2009, 11:39

Леся Гонгадзе збирається провести приватну експертизу черепа, який міг належати її сину, передає "Німецька хвиля".

Мати Георгія Гонгадзе повідомила, що володіє додатковим біологічним матеріалом для дослідження, і вимагатиме в Генпрокуратури зразків знайдених фрагментів.

Генеральна прокуратура наполягає на похованні решток "таращанського тіла", сказала матір загиблого журналіста. Кілька днів тому представник прокуратури звернувся до матері з проханням визначитися. Проте, Л.Гонгадзе повідомила, що хоче обов'язково оглянути знайдений череп, місце поховання якого вказав Олексій Пукач.

Вона наголосила, що хоче замовити приватну експертизу решток, а для дослідження надасть нові матеріали. "У мене є біологічний матеріал, який я привезла з Тбілісі. Це зуби маленького Гії. Безумовно, це має дати стовідсотковий результат. Я буду приватно це робити, для себе, я буду просити кістки", - сказала Л.Гонгадзе.

Хто саме робитиме експертизу, мати ще не визначилася, але мало хто погодиться за це взятися, допускає вона. Мати вбитого журналіста також повідомила, що боїться за своє життя, оскільки, за її словами, експертиза може розставити всі крапки над "i". Але це єдиний шлях до поховання, яке заспокоїть совість, сказала Л.Гонгадзе.

Перспективи у розслідуванні справи вона не бачить і дуже скептично ставиться до можливості покарання тих, хто перешкоджає справі. І ще більше вона не вірить у знайдення замовників вбивства. У планах матері також зустріч з генпрокурором.

Нагадаємо, літом цього року у Білоцерківському районі Київської області було знайдено фрагменти людського черепа, який, на думку слідства, належить Г.Гонгадзе.

Сьогодні виповнюється дев'ять років з дня зникнення журналіста.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини