RU

Маріуполь не справляється з потоком біженців із зони АТО

05.08.2014, 11:21
Маріуполь не справляється з потоком біженців із зони АТО - Фото
3a0cf87bc4e07b0bf33eb02775f17dd5.jpg
До Маріуполя продовжують прибувати біженці з зони АТО. Людей настільки багато, що соціальні служби вже просто не справляються з потоком приїжджих, з житлом також виникають проблеми. Тільки за вчорашню добу Центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді розселив близько 500 біженців, в основному з Горлівки та Донецька, повідомляє 0629.com.ua.

Як повідомила заступник міського голови Тетяна Ломакіна, в даний час в Маріуполі знаходяться 2300 біженців. Сьогодні для прийому переселенців в Маріуполі розгортають ще один центр на Червономаякській.

Відзначається, що багато біженців не знають про те, що для них організували спеціальний транзитний табір, куди вони можуть звернутися за допомогою.

Крім того, як повідомили у Фонді допомоги пораненим і сім'ям загиблих, у Волновасі обладнаний спеціальний транзитний табір для біженців, куди за допомогою можуть звернутися люди із зони АТО. Він розрахований на 200 місць і повністю обладнаний для тимчасового перебування мешканців області, що виїжджають із зон АТО. Транзитний пункт розділений на кілька секторів. Первинний прийом переселенців, визначення потреб та консультації відбуваються в групі управління. Окрема палата передбачена для надання психологічної допомоги. Лікарі та медсестри міської та районної лікарень надають необхідну медичну допомогу. Два намети на 70 місць розраховані на прийом їжі.

Нагадаємо, що, зателефонувавши за номером 101 (безкоштовно з будь-якого телефону, в тому числі з мобільного, навіть у разі відсутності коштів на рахунку та можливості здійснювати інші дзвінки), можна отримати координаційну допомогу, пов'язану з виїздом із зони АТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини