RU

Місце похорону серійного вбивці Онопрієнка засекретять

28.08.2013, 13:47
Місце похорону серійного вбивці Онопрієнка засекретять - Фото
Анатолій Онопрієнко (фото - zhitomir.info)

Серійний вбивця Анатолій Онопрієнко помер 27 серпня в Житомирській в'язниці (№8) від гострої серцево-судинної недостатності. Про це сьогодні розповів журналістам заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області Анатолій Бобринєв.

За словами Бобринєва, о 16:50 молодший інспектор в'язниці під час обходу виявив Онопрієнко без свідомості у камері для утримання засуджених, повідомляє
Житомир.info.

Після цього до камери прибув черговий фельдшер, який надав засудженому реанімаційну допомогу.
Через 15 хвилин до в'язниці приїхала карета екстреної медичної допомоги, медики констатували смерть Онопрієнка.

За попередніми даними, Онопрієнко помер від гострої серцево-судинної недостатності, ревматичної хвороби серця. Зараз його тіло відправлено на судово-медичну експертизу. Тюремні медики кажуть, що Онопрієнко останні кілька місяців звертався до лікаря зі скаргами на болі в серці і задишку.

Бобринєв зазначив, що рідні маніяка не спілкувалися з ним практично весь період ув'язнення. "Він не вів ні з ким переписку і не спілкувався навіть з довічно ув'язненими, оскільки вони не вважали його людиною і відмовлялися з ним розмовляти", - сказав він.

Також заступник начальника в'язниці зазначив, що з етичних міркувань час і місце поховання Онопрієнка не буде розголошуватися. Оскільки ніхто з його рідних не звернувся за тілом, вбивця буде похований за кошти в'язниці.

Нагадаємо, Онопрієнко був засуджений на довічне ув'язнення і встиг відсидіти у Житомирській в'язниці близько 17 років.

Анатолій Онопрієнко, згідно з вироком суду, серійний вбивця. Прізвиська: "Український звір", "Термінатор" і "Громадянин О". У період з 1989 по 1996 роки вбив 52 людини: 9 жертв з 14 червня по 16 серпня 1989 року і 43 жертви з 5 жовтня 1995 по 22 березня 1996 року. Ще кілька вбивств були інкриміновані засудженому, але не доведені в суді.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини