Міносвіти спростило прийом на молодшого спеціаліста

21.06.2017, 17:41
Міносвіти спростило прийом на молодшого спеціаліста - Фото
Лілія Гриневич
Міністерство освіти і науки дозволило в 2017 році приймати випускників 9-10 класів на навчання за рівнем молодшого спеціаліста на підставі свідоцтва про народження, якщо вони ще не отримали паспорт. Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки.

Відповідний лист МОН підготувало і надіслало керівникам місцевих департаментів та управлінь освіти і навчальних закладів.

"Це рішення пов'язане з тим, що підрозділи Державної міграційної служби зараз значно завантажені. Тому багато дев'ятикласників, які бажають вступити до навчальних закладів, не встигають отримати паспорт до початку вступної кампанії", - відзначили в МОН.

У той же час, згідно з умовами прийому, кожен вступник повинен докласти до паперової заяви копію документа, що посвідчує особу. Згідно із законом, свідоцтво про народження не відноситься до таких документів, тому в навчальних закладах, які готують молодших спеціалістів, виникла певна колізія. Рішення МОН дозволить вирішити цю проблему.

Читайте також:
Гриневич: Корупція у вищих навчальних закладах перейшла на вищі рівні

У МОН нагадали, що з 1 жовтня 2016 року, кожен громадянин України повинен отримати паспорт після досягнення 14-річного віку. Він виготовляється у формі ID-карти.

Читайте також: В Україні хочуть скасувати оцінки в перших двох класах школи

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю