RU

Міносвіти: Майже 90% вступників до вузів - зараховані

08.08.2017, 17:51
Міносвіти: Майже 90% вступників до вузів - зараховані - Фото
Володимир Гройсман та Лілія Гриневич (фото- kmu.gov.ua).
В даний час відбулося зарахування до вищих навчальних закладів на місця бюджетного замовлення майже 90% вступників, вже видані відповідні накази. За даними Міністерства освіти і науки, триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, які мають переважне право на отримання місця державного замовлення. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

За словами глави МОН
Лілії Гриневич, міністерство працює над вирішенням поточних проблем і проаналізує проблеми вступної кампанії, які виникали, зокрема щодо застосування "сільського коефіцієнта" та інших новацій, щоб не допустити їх в наступному році.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням повинно було відбутися не пізніше 12:00 7 серпня.

МОН звертає увагу, що претендувати на вакантні місця держзамовлення можуть тільки ті, хто зарахований на навчання на відповідну конкурсну пропозицію на контрактній основі. Крім того, вони не повинні були отримувати рекомендації до зарахування на місця державного замовлення", - йдеться в повідомленні.

1 серпня 2017 року повідомлялося, що майже 60 тисяч 928 абітурієнтів отримали рекомендацію до зарахування на бюджетні місця в вищі навчальні заклади.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини