RU

Мінкульт вимагає вибачень від співачки за образу школярів

06.09.2013, 15:57
Мінкульт вимагає вибачень від співачки за образу школярів - Фото
Катерина Абдулліна (фото - Facebook)
Міністерство культури України вимагає від солістки Національної опери Катерини Абдулліної публічного вибачення за назви шкіл з українською мовою навчання "бидлячими" . Про це сказано в заяві міністерства.

"Дуже шкода, що у сфері культури працює людина з таким низьким особистим рівнем культури. Солістка Національної опери, яка повинна бути носієм духовності на національного культурного багатства, замість цього показала себе як аморальну, нетолерантну особу" , - підкреслили в Мінкульті .

"Вона представляє Україну на міжнародному рівні, в тому числі і виконуючи українські народні пісні. Тому Абдулліна повинна, на нашу думку, як мінімум поважати ту культуру, носієм якої вона виступає у своїй професійній діяльності. Замість цього вона дозволила собі публічно висловити зневагу до мови і його носіям" , - резюмували у відомстві.

"Ми вимагаємо публічного вибачення від Абдулліної. Вона має публічно вибачитися не тільки перед учнями та педагогами україномовних шкіл, а й перед усіма громадянами України, оскільки своєю заявою вона образила все суспільств" , - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Катерина Абдулліна на своїй сторінці в Facebook написала: "Отдала ребенка в русскую гимназию и еще не разу не пожалела. Все предметы по русски все предельно ясно и понятно. А больше всего понравилась торжественная линейка я даже плакала. По русски очень красиво говорили старшеклассники. Пели и читали стихи. Да вобщем то контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ. В первом классе три раза в неделю укр. мова, и выпускники гимназии разговаривают на ней куда лучше чем выпускники укр школ. Я рада, что моя дочь учится среди морально здоровых детей. А не среди быдла". Орфографія і пунктуація автора залишена без змін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини