RU

Мін'юст відкриває дані держреєстру корупціонерів

11.01.2014, 10:40
Мін'юст відкриває дані держреєстру корупціонерів - Фото
b9f6f06d7f1f115eae8f566245508344.jpg
Починаючи з 1 січня 2014 року, Міністерство юстиції України буде публікувати на своєму офіційному сайті відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

"Оприлюдненню на офіційному веб-сайті підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення, починаючи з 1 січня 2014 року", - сказано в повідомленні.

З цією метою між Мін'юстом і Державною судовою адміністрацією узгоджено механізм оперативного обміну відомостями про прийняті судовими органами України рішень у справах про корупційні правопорушення.

Розміщення (оновлення) інформації на сайті буде здійснюватися протягом трьох робочих днів з дня внесення відповідної інформації до реєстру.

Знайти інформацію про особу, яку притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, можна буде за прізвищем, ім'ям та по батькові.

Відкритими для безкоштовного цілодобового доступу є такі відомості про особу, яку притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення: прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посада на час вчинення корупційного правопорушення; склад корупційного правопорушення і вид покарання (стягнення); спосіб вчинення дисциплінарного проступку і вид дисциплінарного стягнення.

Знайти інформацію про особу, яку притягнуто до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, можна за посиланням на відповідному банері, розміщеному на сайті Міністерства юстиції (www.minjust.gov.ua), а також за електронною адресою (http://corrupt.informjust.ua).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини