RU

Міністр оборони Лебедєв вже обіцяє контрактну армію в 2013 році

29.12.2012, 15:38
Міністр оборони Лебедєв вже обіцяє контрактну армію в 2013 році - Фото
Павло Лебедєв
Міністр оборони України Павло Лебедєв повідомив, що в 2013 році буде припинений призов на строкову військову службу з одночасним переходом на комплектування армії виключно за контрактом. Про це йдеться в його привітанні військовим з наступаючим Новим роком і різдвяними святами.

"Вже в новому році нас чекають нові, масштабні завдання. Президентом України визначено шляхи подальшого реформування і розвитку Збройних Сил. Українська армія зазнає докорінних змін. Буде переглянута структура і система управління Збройними Силами та поліпшена система підготовки фахівців, припинений призов на строкову військову службу з одночасним переходом на комплектування армії виключно за контрактом, як це зроблено сьогодні в провідних країнах світу", - зазначив Лебедєв.

У той же час, зазначив керівник оборонного відомства, зміни торкнуться не тільки стратегічних питань. Військова реформа не обмежиться зміною структури Збройних Сил, їх чисельності та принципу комплектування. Максимальна увага буде зосереджена також на виконанні завдань, які ставить керівництво країни по оснащенню Збройних Сил новими і модернізованими зразками озброєння і військової техніки, інтенсифікації бойової підготовки та підвищення кваліфікації особового складу, забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців та їх сімей, участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

"Нас чекає дуже важливий і насичений рік. Попереду напружена робота і дуже відповідальні завдання, для виконання яких нам знадобиться мобілізація всіх людських і матеріальних ресурсів. Переконаний, що разом ми подолаємо будь-які труднощі на шляху до мети" - зазначив Лебедєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини