Мінімальні порції алкоголю визнані небезпечними для здоров'я

15.09.2016, 12:51
Мінімальні порції алкоголю визнані небезпечними для здоров'я - Фото
Фото: EPA

Американські медики спростували поширену думку про користь для серця помірного вживання алкоголю

Американські медики спростували поширену думку про користь для серця помірного вживання алкоголю. Про це повідомляє Американська асоціація серця.

Вживання 10 грамів алкоголю щодня пов'язано зі збільшенням на 5% ризику розвитку фібриляції передсердь. Кожні додаткові 10 грамів спиртного, що вживаються щодня, пов'язані з розширенням лівого передсердя на 0,16 міліметра.

Для цього автори проаналізували дані 5220 респондентів. З них 54% становили жінки із середнім віком 56 років. Учасники пройшли електрокардіографічне обстеження. Із 17 659 обстежень, зроблених протягом шести років, медики виявили 1 088 випадків фібриляції передсердь.

Вчені зауважують, що знизити ризик розвитку захворювань серця можна, скоротивши або припинивши вживання алкоголю. Автори відзначають, що залежності, які спостерігаються, зможуть по-різному себе проявляти виходячи з різних типів фібриляції передсердь.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов