RU

Міліція показала фото загиблого Мазурка

12.11.2012, 14:01
Міліція показала фото загиблого Мазурка - Фото
Фото: militia.kiev.ua
Як повідомляє прес-служба столичного Управління МВС, в міліції кажуть, що в останні дні в ЗМІ з'явилося багато недостовірної інформації з посиланнями на неназвані міліцейські джерела щодо справи підозрюваного у вбивстві охоронців в торговому центрі "Караван" Ярослава Мазурка.

"Коментуючи дану подію (виявлення в київському парку тіла підозрюваного, - ред.), громадяни, які працюють в різних сферах, часто далеких від правоохоронної діяльності, будучи некомпетентними і не володіючи перевіреною інформацією від слідчих органів, оприлюднять далекі від істини версії події. Однією з останніх поширених пліток є інформація про те, що особа, зовні схожа на підозрюваного у скоєнні вбивства в "Каравані", на місці події (виявлення в парку, - ред.) знаходилася без взуття", - підкреслюють у МВС.

Із цього приводу в міліції заявляють, що в момент виявлення загиблий, зовні схожий на розшукуваного Ярослава Мазурка, на місці загибелі перебував у взутті і шкарпетках. "На взутті чоловіка були виявлені нашарування грунту і речовини білого кольору. Взуття разом з шкарпетками було вилучено для проведення криміналістичних експертиз. Ця слідча дія було проведена для подальшого встановлення можливого маршруту руху підозрюваного в лісопарковій зоні і його місця укриття", - резюмували в прес- службі.

Керівництво столичної міліції звернулося з проханням не спекулювати на цій темі та не поширювати передчасні суб'єктивні необгрунтовані припущення щодо цієї справи, використовувати інформацію з офіційних джерел.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини