RU

Міліція підключила до пошуку Мазурка кримінал, - джерело

09.10.2012, 09:53
Міліція підключила до пошуку Мазурка кримінал, - джерело - Фото
3439ec2ff7553f966ad6a8d915b0f5ef.jpg
Джерело в МВС розповіло, що "серйозні люди з криміналітету" подзвонили оперативникам карного розшуку й заявили, що Ярослав Мазурок вже за кордоном, - передає газета Сегодня.

Джерело пояснило, що міліція в останні дні дуже "щемить" кримінальний світ, вимагаючи напружити всі зв'язки і видати вбивцю. Інакше, мовляв, спокійного життя не чекайте. Як правило, такий пресинг на кримінал оперативники МВС здійснюють кожен раз, коли треба розкрити резонансну справу, яка знаходиться на високому контролі.

У зв'язку із цим згадують випадок, коли кілька років тому викрали Mercedes прем'єр-міністра. У кабінет до генерала МВС тоді "запросили" керівників столичних ОЗУ і запропонували знайти викрадене, інакше буде порушено весь кримінальний бізнес. Через кілька годин послідував анонімний дзвінок з адресою. Машину знайшли у селі під Києвом в сараї, і пресинг на кримінал припинився. Мазурка ж поки вичислити навіть бандити не можуть.

Також джерело розповіло, машини з озброєними міліціонерами в Києві - ще не привід говорити, що стрілок у столиці. "Звичайно, можна припустити, що, не маючи грошей, він не міг далеко втекти, тому патрулі розставлені по всьому місту. Така ж ситуація у Львівській області. Якщо раптом його помітять, потрібно, щоб поблизу були озброєні бійці", - говорить джерело.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини