RU

Мінтранс вирішив обладнати пасажирські автобуси ременями безпеки

27.10.2010, 17:45

Пасажирські сидіння в автобусах, які здійснюють пасажирські перевезення на міжміських і міжнародних маршрутах, з 2012 року в обов'язковому порядку будуть обладнані ременями безпеки. Про це повідомив Міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко за підсумками восьмого засідання Підкомісії з питань транспорту Комітету з питань економічного співробітництва РФ і України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства транспорту і зв'язку України, К.Єфименко наголосив, що ремені безпеки в пасажирських автобусах вже давно є європейською нормою.

У свою чергу, Міністр транспорту РФ Ігор Левітін зазначив, що Росія вже давно впровадила таке правило і зараз перевезення пасажирів автобусами, не обладнаними ременями безпеки, заборонена. "Згідно з дорученням Президента у Росії заборонено використати такі автобуси. Уряд також підтримав пропозицію Мінтрансу РФ і у Держдуму вже внесено проект, відповідно до якого власник транспортного засобу зобов'язаний застрахувати кожного пасажира на 2 млн. рублів (близько 520 тис. грн., - ред.) у разі його загибелі", - додав він.

Крім того К.Єфименко сказав: "Ми збираються заборонити використати переобладнані вантажні транспортні засоби, адже велика кількість жертв внаслідок ДТП є причиною саме того, що при аварії пасажири просто вилітають разом із сидіннями. Та система кріплення, яка дає змогу зробити максимальну економію при перевезеннях, допускає і максимально велику аварійність і смертність", - резюмував він. На думку Міністра, обладнання пасажирських автобусів ременями безпеки почнеться з 2011 року, а з 2012 стане обов'язковою нормою.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини