RU

Мінпраці закликає ради визначити обсяги робіт із ліквідації наслідків стихії

05.08.2008, 12:15

Міністерство праці та соціальної політики закликає сільські та селищні ради у найкоротші терміни визначитися з обсягом громадських робіт із ліквідації наслідків стихійного лиха, до яких будуть залучатися люди з усіх регіонів України за певну плату. Про це заявив на прес-конференції у вівторок перший заступник Міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, П. Розенко нагадав, що відповідну постанову затверджено Кабміном, і вона передбачає проведення оплачуваних громадських робіт із ліквідації наслідків катастрофи. Йдеться про ті роботи, які не містять ризику для життя. Зокрема, це роботи із розчищення території та проведення підсобних робіт. "Ми закликаємо сільські і селищні ради якнайшвидше сформувати свої потреби і визначитися з обсягом робіт", - сказав П. Розенко.

За словами П. Розенка, для реалізації цих цілей планується залучити на потерпілі території до 30 тис. громадян. Він відзначив, що прибулим людям буде забезпечено заробітну плату, перевезення, оплату їх мешкання та придбання інвентарю і спецодягу.

Заступник міністра зазначив що, з кожними з працівників буде укладатися індивідуальний договір, у якому буде визначено обсяг робіт, їх тривалість і розмір заробітної плати. При цьому П. Розенко уточнив, що заробітна плата буде не нижчою від мінімальної. Він також повідомив, що в основному будуть залучатися безробітні, ті, хто у відпустках та інші охочі.

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини