RU

Міносвіти ініціює програму "Земля - школам і дитячим садкам"

16.03.2011, 15:30
Міносвіти ініціює програму
4c64e8d74cde46f422baa6ad778f80e0.jpg

Міносвіти ініціює програму "Земля - школам і дитячим садкам"
Міністерство освіти і науки, молоді і спорту збирається впровадити Програму "Земля - школам і дитячим садкам", мета якої - недопущення відчуження земель, приміщень і майна шкільних навчальних закладів. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції міністр освіти і науки, молоді і спорту Дмитро Табачник.

"Міністерство надто стурбоване ситуацією, яка складається навколо питань, пов'язаних із збереженням мережі і середніх загальноосвітніх, і позашкільних, і дошкільних навчальних закладів. Дуже часто на місцях без урахування освітніх потреб приймаються рішення, пов'язані з відчуженням і передачею в оренду будівель, земель і майна дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів", - зазначив Д.Табачник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами міністра, перевірками встановлено, що у 2007-2009 роках тільки у Києві рішеннями органів місцевого самоврядування було передано приватним суб'єктам господарювання, які не здійснюють освітню діяльність, землі ряду навчальних закладів.

Д.Табачник повідомив, що прокуратура Києва після вивчення законності таких дій, порушила більше десяти кримінальних справ. "Виявлено і припинено незаконне вилучення тільки у м. Києві майже 327 гектарів землі, які належали навчальним закладам", - зазначив міністр, додавши, що подібні випадки є не тільки у Києві, але й в інших містах України.

Також Д.Табачник нагадав керівникам управлінь освіти на місцях, органам місцевого самоврядування, що передача в оренду приміщень шкіл і дошкільних установ недопустима. Він повідомив, що вже підписані і будуть спрямовані відповідні листи всім керівникам областей, обласних і міських управлінь освіти, а також у Генпрокуратуру.

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини