RU

Мін'юст відмовився від "Мерседеса" за мільйон гривень

02.09.2010, 14:40

Міністр юстиції України Олександр Лавринович запевняє, що Державне підприємство "Інформаційний центр", яке перебуває в управлінні Мін'юсту, відмовилося від купівлі дорогого "Мерседеса". Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів про долю автомобіля.

"Автомобіль, який намагалося придбати підприємство, яке здійснює функції з обслуговування інформаційних мереж Міністерства юстиції, не виїжджав за межі салону, де його купували. Пробіг у нього - нуль метрів, гроші за нього не платилися, жодної гривні. Після моєї розмови з керівником підприємства було розірвано за обопільною згодою договір про його купівлю. На цьому вся ця історія закінчилася", - зазначив О. Лавринович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр наголосив, що йдеться про самостійного суб'єкта господарської діяльності, який не є органом влади. "Звичайно, вони використовують автомобільний транспорт, але транспорт такого класу явно не потрібен, тому до моєї ради прислухалися, хоч, звичайно, повноважень у мене регулювати такі питання немає", - заявив він.

Нагадаємо, раніше у пресу потрапила інформація про те, що "Інформаційний центр" заплатив за "Мерседес" 1,1 млн. грн.

У липні М.Азаров доручив Держказначейству блокувати фінансування міністерств у разі спроб збільшити витрати на їхні апарати.

Олександр Лавринович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини