RU

Міліція за шість днів вилучила 37 тонн піротехніки

06.01.2011, 13:55
Міліція за шість днів вилучила 37 тонн піротехніки - Фото
05e6ffc551bd955cf94b6b972d3ca8d7.jpg

Міліція за шість днів вилучила 37 тонн піротехніки

У цьому році співробітниками МВС вилучено більше 37 тонн піротехніки, яка продавалася без відповідних документів. Про це заявив заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк під час брифінгу у Києві.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Ратушняк відзначив, що співробітниками МВС виявлено більше тисячі фактів продажу піротехніки без відповідних документів. Вилучено більше 2 млн. одиниць піротехнічних виробів, що загалом складає більше 37 тонн. За порушення правил торгівлі такими виробами притягнуто до відповідальності більше 1 тис. 200 громадян. 500 осіб притягнуто до відповідальності за протиправне використання піротехнічних виробів.

В.Ратушняк також відмітив, що якщо в минулому році було зафіксовано 8 випадків травмування піротехнічними виробами в період новорічних свят, то в цьому році - 4. Один з них став летальним. В.Ратушняк пояснив, що в Святошинському районі міста Києва громадянин у стані алкогольного сп'яніння підпалив піротехнічний виріб встановив його шкереберть. Через деякий час вирішив перевірити, чому пристрій не працює, перевернув його і в цьому момент стався вибух. В.Ратушняк відзначив, що часто причиною травмування є не брак виробу, а ігнорування громадянами правил техніки безпеки.

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини