RU

Міліція за прикладом Януковича купила наркотики через Інтернет

26.07.2010, 16:30

Співробітники Відділу у боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС у Кіровоградській області на виконання доручення Президента України провели оперативну закупівлю лікарського наркотичного засобу через мережу Інтернет.

Як повідомляє прес-служба УМВС у Кіровоградській області, встановлено, що наркотичний засіб постачався у регіон з території сусідньої держави. Замовники здійснювали оплату придбаного товару через Web-термінал.

Надалі наркотичні засоби передавалися власноручно одним із підозрюваних безпосередньо замовнику.

За цим фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне перевезення, збут наркотичних засобів, наркотичних речовин або їхніх аналогів), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на початку липня на нараді керівників правоохоронних органів з питань протидії злочинності і посилення боротьби з наркоманією Віктор Янукович повідомив, що за його дорученням співробітники АП провели закупівлю наркотиків через Інтернет. У зв'язку з цим глава держави критично висловився про діяльність правоохоронних органів у питанні врегулювання обігу наркотичних засобів у державі. За словами В.Януковича, боротьба з незаконним обігом наркотиків є недостатньою і неефективною.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини