RU

Міліції не заважають намети на Майдані

24.11.2010, 16:00
Міліції не заважають намети на Майдані - Фото
39283d602acd780084e96e224167760d.jpg

Міліції не заважають намети на Майдані

Передумов для зносу наметового містечка на Майдані поки немає. Виконавча служба не зверталася до органів міліції з проханням допомогти у виконанні рішення суду щодо зносу наметового містечка на площі Незалежності. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів, заступник Міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

"Поки у нас немає листа. Виконавча служба відкрила провадження з виконання рішення суду, але до нас ніхто не звертався і в принципі там ніяких поки передумов для зносу немає", - сказав В.Ратушняк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Раніше замміністра пояснив, що якщо є відповідне рішення суду, працювати у цьому напрямі має виконавча служба. В.Ратушняк наголосив, що відповідно до статті 10 закону про міліцію, міліція зобов'язана надавати допомогу державним виконавцям. Виконавча служба, відкривши провадження, направляє про це повідомлення учасникам акції, і якщо вони рішення суду не виконують, складається протокол, дається перше попередження, а якщо і після цього рішення суду не виконується, тоді вже може йтися про силове виконання рішення суду.


"Міліція жодного стосунку до цього не має. Ми забезпечуємо громадську правоохорону в тому випадку, якщо виконавча служба з листом звертається до нас щодо того, що ми будемо виконувати рішення суду, будь ласка, виділіть сили для забезпечення громадського порядку. Ще раз кажу: ми зобов'язані, згідно із законом України, виконати їхні вимоги", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Окружний адміністративний суд Києва обмежив проведення акцій з 22 до 26 листопада у центрі столиці Союзу підприємців і роботодавців Криму, Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу, МОО ТЕ "Медіа-простір".

У свою чергу підприємці заручилися підтримкою народних депутатів, які оголосили намети своїм майном і місцем суспільних зустрічей з народними обранцями.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини