RU

Людмила Мазурок: Чоловіка прибрали за відмову взяти вину на себе

28.11.2012, 09:51
Людмила Мазурок: Чоловіка прибрали за відмову взяти вину на себе - Фото
Фото: vvc.kiev.ua

Людмила Мазурок вважає, що її чоловіка Ярослава Мазурка, підозрюваного у вбивстві охоронців ТЦ "Караван", убили. Про це Людмила розповіла у своєму першому телеінтерв'ю, - передає ТСН

"Я думаю, що його вбили. Він не взяв провину за те, чого він не робив. І тому його прибрали!" - впевнена вона. Жінка пояснила - характер у чоловіка був такий, що чужого злочину на себе він не взяв би. Нібито саме тому його і застрелили.

"Він ніколи не скаже на чорне, що це біле. Він завжди говорив правду в обличчя", - зазначила Людмила. На її думку, самогубство було інсценоване. А вигідно це могло бути правоохоронним органам. "Вони з самого початку чомусь не шукають вбивцю, а все повісили на мого чоловіка!" - обурюється вона.

Людмила запевняє - Ярослав не міг так вчинити з нею і дочкою. "Ні, він не міг кинути нас. І тим більше він не міг покінчити життя самогубством, не попрощавшись з нами. Він би знайшов можливість зателефонувати, відправити SMS-ку, не знаю яким чином, але повідомити, де він, що з ним", - говорить дружина Мазурка.

"Навіть він міг залишити передсмертну записку, якщо вирішив покінчити. Але він був дуже сильною людиною, він би не покінчив життя самогубством... Ніколи б цього не зробив! Тому що він любив, цінував нас, особливо сильно любив свою дочку. Ніколи б не зробив такого, не попрощавшись", - впевнена вона.

Водночас на питання, чи могли Ярослава змусити застрелитися, шантажуючи дочкою, вона відповідає ствердно. "Можливо, так. Тільки таким чином. Я не знаю, які психологічні тортури або якісь інші йому довелося винести, тому що я думаю, він весь цей час не міг ніде ховатися, оскільки його скрізь вся країна шукала", - сказала Людмила Мазурок.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини