RU

Люди в масках і з автоматами увірвалися на Росаву, - представник підприємства

11.07.2011, 14:08
Люди в масках і з автоматами увірвалися на Росаву, - представник підприємства - Фото
13d242296588c6c711fa73f3720427a5.jpg

Люди в масках і з автоматами увірвалися на Росаву, - представник підприємства
На найбільшому українському виробникові шин ПАТ Росава (Біла Церква) в даний момент відбувається силове захоплення заводоуправління особами, що представляються співробітниками Служби безпеки України. Про це повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ голова наглядової ради ПАТ Росава Вадим Татусь.

"Загарбники не пред'являють документів, що дають повноваження для даних дій, але посилаються на якусь постанову Генпрокуратури або суда..., вони відмовляються взаємодіяти. Зараз вони перебувають на четвертому поверсі заводоуправління і здійснюють виїмку документів", - сказав він.

"З точки зору законності цих дій - вони викликають питання. Якщо їм треба було отримати які-небудь документи, то можна було надіслати запит. На даний момент підприємство паралізоване діями СБУ, які за своїм характером є безцеремонними", - резюмував голова наглядової ради.

Стосовно кількості представників СБУ, що перебувають на заводі, Татусь зазначив, що їх більше десяти чоловік - це люди в масках, озброєні автоматами. Зараз працівники підприємства зібралися біля заводоуправління, керівництво також виїхало на завод. "Ми дуже здивовані таким жорстким характером подібних дій, тому що для цього немає жодних мотивів. У звичайному порядку можна було б отримати всі документи і відповісти на всі запити. Значить, є ще якийсь мотив, крім встановлення істини", - додав він.

Росава - найбільший український виробник шин. Потужності підприємства складають близько 5 млн. шин на рік. Підприємство контролює група "Фінанси і Кредит".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини