RU

Ляшко: У кожній області будуть визначені лікарні виключно для пацієнтів із COVID-19

16.10.2020, 21:25
Ляшко: У кожній області будуть визначені лікарні виключно для пацієнтів із COVID-19 - Фото
Віктор Ляшко (Фото: пресслужба Кабміну)

Уряд прийме рішення про те, що в кожній області України будуть визначені щонайменше одна-дві лікарні, які будуть приймати лише хворих на COVID-19. Про це повідомив головний санлікар, заступник міністра охорони здоров'я  Віктор Ляшко, передає Радіо Свобода.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Він додав, що заповненість ліжок у лікарнях пацієнтами з COVID-19 становить у цей час 62%.

"Якщо ми відстежуємо динаміку, то у нас десь тривалий час 60%, 62%, 63%, але ми постійно збільшуємо кількість ліжок. Тобто це включаються додаткові лікарні, це перепрофілюються інші відділення в терапевтичних лікарнях", – сказав Ляшко.

За словами головного санітарного лікаря, також розглядається питання залучення Академії медичних наук для допомоги хворим на COVID-19.

"У них є свої окремі лікарні. Там розглядається два варіанти. Або вони додатково розгортають на своїх лікарнях бази, або ми в Києві перепрофільовуємо лікарні загального профілю, а хворих з іншими соматичними захворюваннями, як то з інсультами, з інфарктами, будуть везти в лікарні Академії медичних наук, а ці будуть повністю використовуватися під надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу", – сказав Ляшко.

Читайте також: Коронавірус. Україна ще не вийшла на пік захворюваності – Степанов

Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини