RU

Ляшко спростував, що молодь стала частіше хворіти і помирати від коронавірусу

22.03.2021, 21:25
Ляшко спростував, що молодь стала частіше хворіти і помирати від коронавірусу - Фото
Віктор Ляшко (фото – World Health Organization Ukraine, Facebook)

Головний санітарний лікар, заступник голови МОЗ  Віктор Ляшко спростував інформацію про те, що нібито протягом останніх місяців серед молодих людей зросла захворюваність і смертність від COVID-19. Про це він повідомив у коментарі  hromadske.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

За словами Ляшка, найчастіше як і раніше, хворіють у віковій групі від 50 років. Наразі, зазначив він, відбувається зростання захворюваності у віковій групі 60+.

Заступник голови МОЗ стверджує, що за даними аналізу інформації за серпень 2020 – березень 2021 року, в Україні "структура захворюваності за віком майже незмінна".

Ляшко спростував, що молодь стала частіше хворіти і помирати від коронавірусу

Фото: МОЗ

Ляшко спростував, що молодь стала частіше хворіти і помирати від коронавірусу

Фото: МОЗ

За його словами, найбільш важко хворобу переносять представники вікової групи 60+. 75-80% усіх летальних випадків реєструють саме в цій групі.

Ляшко також нагадав про дослідження журналу The Lancet. Науковці з'ясували, що перенесена хвороба захищала від повторного інфікування на 80,5%, проте такий захист був лише у 47,1% людей старших за 65 років.

Раніше низка лікарів у своїх коментарях виданню повідомили, що "коронавірус серйозно помолодшав".

  • Учора, 21 березня, в Україні виявили 7893 хворих на коронавірус (днем раніше – 11 145), найбільше – у Львівській області (937 випадків COVID-19 за добу).
  • З 24 березня, плюс до шести областей і Києва, в Київській і Сумській областях буде введено червоний рівень епідеміологічної небезпеки.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини