RU

Львівська влада хоче закрити популярний ресторан "Криївка"

05.12.2012, 11:23
Львівська влада хоче закрити популярний ресторан
Інтер'єр "Криївки"
4 грудня львівській владі пред'явили популярної мережі !Fest цілий ряд звинувачень. Чиновники звинувачують власників "Криївки", "Гасової лямпи" і "Львівської майстерні шоколаду" у незаконній забудові історичного центру Львова, відсутності дозвільної документації на ресторани, пособництві поширенню наркотиків, а також неповазі до національних героїв, повідомляє Коммерсант-Украина. Управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації вимагає закрити найбільшу у Львові мережу ресторанів.

"Прикриваючись національними святинями, власники !Fest незаконно будують у центрі Львова ресторани, з "Лівого берега" вони влаштували наркопритон. За їх вини Львів отримав ганебне звання "кабацького міста", - говорить один з прихильників закриття ресторанів, депутат Львівської міської ради від Партії регіонів Андрій Мочарський

Господарі !Fest спростовують всі звинувачення і розцінюють це як спробу захоплення бізнесу. "Нашій мережею міська влада зацікавилися ще в минулому році. За перші півроку різні органи провели в закладах мережі 61 перевірку, ми витратили на це 3,5 тис. людино-годин, що дуже заважало працювати. Друге ж півріччя пройшло в судах і заперечування результатів цих перевірок", - говорить один з власників мережі Андрій Худо.

Нагадаємо, мережа !Fest об'єднує 16 авторських ресторанів у Львові, 12 закладів підмережі "Львівська майстерня шоколаду", 4 продовольчих магазини "Два кроки від хати", кейтерингову компанію, сувенірний магазин і продакшен-компанію. Заснована в 2007 році Юрієм Назаруком, Андрієм Худо і Дмитром Герасимовим.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини