RU

Львів робить ставку на туризмі

03.10.2008, 12:32

Особливістю Львова є його туристична привабливість. Сила Львова - в розвитку туризму і культурній спадщині, оскільки регіон має унікальне культурне надбання і багату історію, які сприяють залученню туристів. Про це заявив під час круглого столу в рамках VIII Львівського Міжнародного економічного форуму голова Ради директорів Інституту регіонів (Австрія) Франс Шаусбергер.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, для збільшення потоку іноземних туристів Ф. Шаусбергер запропонував створити додаткові інформаційні центри, збільшити кількість путівників для туристів із перекладом на різні мови.

У свою чергу, Львівський міський голова Андрій Садовий зазначив, що одним із стратегічних напрямів розвитку Львова є туристична індустрія, тому влада повинна думати про те, як привабити більше туристів.

На думку А. Садового, потенціал міста - 8-10 млн. туристів щорічно. Саме тому одними з пріоритетних для Львова стануть проекти модернізації аеропорту, будівництва автобану "Краків-Львів" і колії європейського зразка "Перемишль-Львів".

Міський голова також зазначив, що готельна індустрія Львова має хорошу динаміку. За його словами, вже сьогодні готелі міста і області, а також проекти, щодо яких отримано гарантії інвесторів, задовольняють вимоги, поставлені УЄФА до міст-господарів Євро-2012.

Нагадаємо, що місто видало 24 дозволи для будівництва готельних комплексів.

Усі новини туристичного ринку - в проекті BIZ.liga.net>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини