RU

Луценко здогадується, чому виник скандал з "Артеком"

14.10.2009, 14:38

Вчорашні політичні заяви у справі про розбещення неповнолітніх можуть бути реакцією на зрив шахрайської схеми з відчуження землі "Артека". Цього не виключає Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, про що він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

"Ми всі пам'ятаємо про те, що стосовно міжнародного центру "Артек", завдяки діям уряду, було прийняте рішення про зупинку приватизації землі, яку хотіли відтяти від "Артека" деякі шахраї, які прикриваються, в тому числі, й політичними назвами. У них є серйозні вороги. Я не виключаю того, що вчорашні заяви, які політизують цю справу і виводять її за рамки юридичного розслідування в політичну площину, можуть бути реакцією на зрив шахрайської схеми з відчуження дійсно золотої землі "Артека", - сказав Ю.Луценко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше член Партії регіонів В.Колесніченко заявив, що в МДЦ "Артек" ґвалтували дітей. Депутат від БЮТ Григорій Омельченко також вказав, що в цій справі про вірогідне насильство над дітьми фігурують прізвища трьох депутатів Верховної Ради. Зокрема, у ЗМІ згадується прізвище депутата від БЮТ В.Уколова. Сам В.Уколов свою причетність до інциденту заперечує і вважає звинувачення провокацією. Голова МВС Ю.Луценко також заявив, що в справі про розбещення неповнолітніх депутати не згадуються.

Керівництво "Артека" заявило, що факти, викладені в заяві В.Колесніченка, "не мають до "Артека" ніякого відношення і неможливі на території МДЦ".

Разом з тим в ГПУ виступили із заявою, що звинувачений у справі про розбещення неповнолітніх вже два місяці перебуває під вартою. "На даний момент суд продовжив запобіжний захід до 4 місяців", - розказав голова прес-служби ГПУ. Він вказав, що це пов'язано з "продовженням досудового слідства".

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини