RU

Луценко не бачить повернення бандитських 1990-х

05.10.2009, 14:50

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко спростовує заяву екс-першого заступника міністра внутрішніх справ Михайла Корнієнка щодо того, що в Україну повертаються 90-ті роки. Про це голова МВС заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, очільник МВС сказав: "Я хотів би заявити про те, що будь-які слова про безпорадність, про хаос на вулицях, про повернення кривавих 90-х не мають під собою ніяких основ..."

"Я хочу покликатися на коментар одного з колишніх керівників, на щастя, МВС пана Корнієнка, який в одному з українських видань заявив про те, що необмеженість 90-х повернулася на українські вулиці. Як відомо, пан Корнієнко у 1997, 1998 і 1999 роках очолював столичний Главк міліції, був головним міліціонером Києва. Я би хотів нагадати йому, що саме у ті роки, з використанням вогнепальної зброї, було убито, відповідно по роках, 44, 36 і 33 людини. У цьому році за 9 місяців 11", - сказав Ю.Луценко.

Голова МВС вказав, що в роки, коли столичний Главк очолював М.Корнієнко, нерозкритими вбивствами залишалися, відповідно рокам, 24, 20 і 12. У той час як в 2009 році нерозкритими залишилися 4 вбивства.

Ю.Луценко запевнив, що міліція забезпечить захист українських громадян.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини