RU

Лозінский зліг з серцевим нападом, коли зрозумів, що засудять?

12.11.2010, 09:41

Колишній нардеп-бютівець Віктор Лозінський, звинувачений у вбивстві в червні 2009 року жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, шпиталізований до медсанчастини Лук'янівського СІЗО з серцевим нападом і гіпертонічним кризом. В Генпрокуратурі передбачають, що В.Лозінський "сильно занервував", коли зрозумів, що все-таки постане перед судом.

Як повідомляє газета "Сегодня" з посиланням на джерела в Генпрокуратурі, В.Лозінський вже майже ознайомився з матеріалами кримінальної справи, що нараховує 38 томів, в порядку статті 218 КПК України, - тобто виконав процесуальну дію як обвинуваченого. "Можливо, усвідомивши в повному обсязі, що доведеться в повній мірі відповідати за скоєне, Лозінський сильно занервував, внаслідок чого піднявся тиск і підвело серце. Будемо сподіватися, все увійде в норму", - сказав старший слідчий з особливо важливих справ ГПУ.

Зараз стан здоров'я В.Лозінського задовільний, він знаходиться під наглядом лікарів.

Нагадаємо, раніше в Департаменті виконання покарань повідомили, що екс-нардеп В.Лозінський шпиталізований з болем в серці.

В.Лозінський знаходиться під вартою з 1 березня 2010 року. Правоохоронним органам він здався сам. Зараз В.Лозінський знайомиться з томами кримінальної справи (їх 38), фігурантом якого він є.

В.Лозінський проходить у справі про загибель жителя Кіровоградської області В.Олійника, який загинув 16 червня 2009 року.

Віктор Лозінський: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини