RU

Литвин вимагає публічно обговорити реформу у вищій освіті

31.01.2011, 15:45
Литвин вимагає публічно обговорити реформу у вищій освіті - Фото
ebaba6b141e101c3fbc30f19e87b8f13.jpg

Литвин вимагає публічно обговорити реформу у вищій освіті
Голова Верховної Ради Володимир Литвин вимагав від парламентського Комітету з питань освіти і науки у відкритому режимі розглянути проект закону про вищу освіту. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин наголосив: "Я отримав звернення від народних депутатів, які є членами цього комітету, що деякі з них не брали участі у засіданні комітету, і комітет взагалі не розглядав це питання, а його рішення було оформлено шляхом збору підписів. Тому я звернувся до комітету з рекомендацією, якщо хочете, - з вимогою і пропозицією розглянути ці питання відкрито, із запрошенням людей, які у них розбираються, а також представників ЗМІ".

Потім, на думку спікера, потрібно провести широке обговорення реформи у сфері вищої освіти і прийняти узгоджене рішення.

"Не може у нас бути тисяча вишів, понад 200 університетів. Вчорашнє ПТУ обізвало університетами. Такого не буде. Але одним махом ті рішення, які раніше приймалися, сьогодні відрізати я також вважаю неправильним", - сказав він.

"Треба думати про долю тих людей, які вірили державі і вступили у виші", - додав В.Литвин.

Нагадаємо, сьогодні більше сотні студентів під стінами комітетів Верховної Ради протестували проти освітніх реформ Міністра освіти і науки, молоді і спорту Дмитра Табачника. Студенти скандували: "Знання - не товар, універ - не базар". Учасники акції пояснили кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, що їх не влаштовує перспектива скорочення держзамовлення і ліквідація автономії вишів.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини