RU

LIGA.net лідирує в рейтингу дотримання журналістських стандартів

17.09.2018, 14:20
LIGA.net лідирує в рейтингу дотримання журналістських стандартів - Фото

За підсумками моніторингу трьох кварталів 2018 року портал LIGA.net та інформаційне агентство Укрінформ стали найбільш достовірними джерелами інформації серед інтернет-сайтів України. Про це свідчать результати моніторингу, проведеного Інститутом масової інформації (ІМІ) за підтримки американської USAID та міжнародної мережі Internews.

"Найвищі результати були зафіксовані на сайтах Ліга та Укрінформ (в середньому 95% матеріалів в головній стрічці новин без будь-якого порушення стандартів), на другому місці - Українська правда (в середньому 93% без порушень)", - наголошується в повідомленні.

Фото: imi.org.ua

Третю сходинку за підсумками трьох кварталів 2018 посіло видання Цензор.net, на якому 85% матеріалів не містили порушень журналістських стандартів.

Найгірші показники щодо дотримання професійних журналістських стандартів та якості новин отримали сайти Оглядач і Страна.ua.

Найчастіше в інтернет-ЗМІ, за результатами моніторингу, порушувався стандарт балансу - 13% всіх матеріалів в онлайн-медіа є незбалансованими. У 12% матеріалів в середньому порушувався стандарт достовірності. Рідше загальнонаціональні інтернет-ЗМІ порушували стандарт відокремлення фактів від коментарів - в середньому в 9% матеріалів. При моніторингу аналізувалися 11 інтернет-ЗМІ: УНІАН, Обозреватель, Цензор.net, 112.ua, Страна.ua, ТСН.ua, Корреспондент.net, Українська правда, ЛігаБізнесІнформ, Укрінформ.

Ligamedia - незалежний медіа-холдинг України, керуючий портфелем з декількох бізнес-одиниць: інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ з власним прес-центром, новинного порталу LIGA.net, ЛІГА.Club, а також рекламного агентства ADLOVE. Холдинг Ligamedia входить в групу компаній ЛІГА. LIGA.net відвідують 3,2 млн унікальних користувачів на місяць, аудиторія порталу відрізняється від більшості медіаресурсів якісними джерелами трафіку і високою конверсією для платоспроможного сегмента.

Читайте спецпроект LIGA.net: Медиагигиена

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини